Egypt - Marsa Alam 

Resort Solymar Reef Marsa ★★★★

Termín: únor/březen 2024 a říjen/listopad 2024

V CENĚ BUDE LETENKA + UBYTOVÁNÍ + STRAVOVÁNÍ ALL INCLUSIVE + JÓGA

Zájezd pro vás připravujeme ve spolupráci s cestovní kanceláří Der Touristik.

POČET MÍST BUDE OMEZEN!


Nechte nám na vás kontakt a jakmile bude jógový pobyt k dispozici, my vám přihrajeme exkluzivní early birds slevu dřív než ostatním:


Sníte o perfektním spojení dovolené a jógy? Ať plánujete pobyt sólo, s partnerem nebo s celou rodinou, podívejte se na oázu pohody a klidu, kterou pro vás připravujeme.

Představte si luxusní resort na pobřeží Egypta, jehož pláž omývají vlny Rudého moře, a vy právě přicházíte na jógovou lekci, která začíná s východem slunce...


Pusťte video a nahlédněte do atmosféry tohoto magického místa:

Jógový pobyt ve čtyřhězdičkovém resortu Solymar Reef Marsa v Egyptě nabízí mnohem více než jen dovolenou.

Naše zkušená lektorka Eva Scohy vám poskytne individuální přístup a pomůže vám dosáhnout spojení těla a mysli. Na své si přijde každý. Eva vás provede dynamičtější power jógou i jemnější praxí jako je jin jóga nebo jóga na záda.

A protože je to týdenní pobyt, bude čas i na specifické lekce jako je face jóga, jóga nidra nebo různé druhy meditací a relaxačních technik.

Program bude navržen tak, aby vyhovoval všem úrovním zkušeností. Pokud jste začátečník, nezoufejte. Eva bude zde, aby vám pomohla a upravila program dle vašich potřeb. 


Karolína Santander

"Pokud si chcete opravdu odpočinout doporučuji jógové pobyty s Jóguj online - kratší na víkend v ČR nebo týdenní na Kanárech. Oba jsem absolvovala a byla moc spokojená. Vedení lekcí jógy je profesionální a v příjemné atmosféře […]" 


Kromě každodenních jógových lekcí budete mít také možnost prohlédnout si podmořský svět nebo vyrazit na výlety

Dvoukilometrová promenáda podél moře, která propojuje 4 resorty, potěší jak milovníky procházek tak i běžce.

Pro milovníky odpočinku je tu relax na zlatavém písku obklopeném palmami a požitek ze skvělého jídla a pití. Zde se budete cítit jako v pohádkách Tisíce a jedné noci...

Resort se pyšní nejlepšími hodnoceními a nabízí vlastní písečnou pláž a šnorchlování z mola přímo nad úchvatným korálovým útesem

Nečekejte na poslední chvíli, až bude jógový pobyt vyprodán. Zarezervujte si své místo nezávazně ještě dnes a my se vám ozveme, jakmile bude jógový pobyt k dispozici.

V tomto období se vám nabízí ideální podmínky na koupáníopalování a relaxaci, zatímco doma bude ještě zima.

Cena zájezdu bude zahrnovat lekce jógy, dopravu, ubytování, stravování all inclusive transfery a služby delegáta v místě pobytu.

Využijte tuto skvělou příležitost, užijete si dovolenou naplno a prohlubte svou jógovou praxi. Domů se vrátíte odpočatí se spoustou krásných vzpomínek. 


Blanka Jankovská

"S Evčou jsem byla na jógovém pobytu podruhé. Poprvé v České republice a teď v květnu [2022] na Gran Canaria. Vřele doporučuji. Naprosto úžasný pobyt. Evča je milá a pohodová a má dar všechny pozice dobře vysvětlit […]"


Jógovým pobytem vás povede Eva Scohy:

Moje cesta učitelky jógy začala v roce 2014, kdy jsem získala akreditaci MŠMT na Power Yogu. Byla to láska na první pohled - spojení fyzické námahy, duševního klidu a osobního růstu mě naprosto uchvátilo. V roce 2017 jsem se rozhodla své znalosti prohloubit a získala mezinárodní akreditaci Yoga Alliance na Ashtanga Yogu přímo v Indii.

Po návratu domů jsem se pustila do výuky jógy s plným nasazením. Učím již skoro 10 let ve studiu, na jógových pobytech u nás i v zahraničí a od roku 2020 i online. A právě zde se zrodil nápad na Jóguj online.

Chtěla jsem vytvořit obsah na míru pro každou jogínku a každého jogína, aby si každý mohl najít svůj vlastní styl a tempo.


Nenechte si ujít exkluzivní early birds slevu!


Předběžný harmonogram

1. den:

přílet do Marsa Alam – ubytování a odpočinek po cestě

2. den:

7:30 – 8:30: Uvítací lekce na úvod

Snídaně

Volný čas / Odpočinek

Oběd

Volný čas / Odpočinek

17:00 – 18:00: Dýchej a hýbej se – hravá lekce vinyasa jógy

Večeře

3. den:

7:30 – 8:30: Nabij se energií na celý den – dýchání a pozdravy slunci

Snídaně

Volný čas / Odpočinek

12:00 – 12:45: Face jóga

Oběd

Volný čas / Odpočinek

17:00 – 18:00: Jóga na záda

Večeře

4. den:

7:30 – 8:30: Ranní praxe pro pohodový den

Snídaně

Volný čas / Odpočinek

Oběd

Volný čas / Odpočinek

17:00 – 18:00: Jin jóga – meridián plic

Večeře

5. den:

7:30 – 8:30: Ranní vpruha – nic Tě nazastaví ;-)

Snídaně

Volný čas / Odpočinek

12:00 – 12:45: Jóga nidra pro hlubokou relaxaci

Oběd

Volný čas / Odpočinek

17:00 – 18:00: Pranajáma a meditace – mantry u moře

Večeře

6. den:

- 7:30 – 8:30: Ranní radost – jak si jógou udržet dobrou náladu

Snídaně

Volný čas / Odpočinek

Oběd

Volný čas / Odpočinek

17:00 – 18:00: Závěrečná ceremonie

7.den: odlet domů

Všechny aktivity a časy jsou pouze návrhy a mohou být upraveny na základě preferencí skupiny a podle toho, zda budete mít naplánované výlety.

Přestože na sebe lekce volně tématicky navazují, jsou naprosto volitelné a nic se nestane, když nějakou vynecháte, pokud budete chtít odpočívat nebo budete mít jiný program :)