JIŽNÍ MORAVA

HOTEL GALANT - MIKULOV

Termín: 13.-15.12.2024

Jsme tu pro vás stále a rádi! Dokonce i v prosinci, kdy jsme připraveni vytvořit oázu klidu pro ty, co si dovolí na víkend útéct od pečení cukroví a předvánočního shonu

 Záloha 2000 Kč | Doplatek: 1990 Kč

Cena zahrnuje:

 • ubytování na 2 noci
 • stravování - snídaně
 • 5 lekcí jógy (lektorka Lucie Chocholová) - viz harmonogram
 • jednorázový vstup do wellness centra na 2 hodiny každý pobytový den - bazén, whirlpooly, finská sauna, parní sauna (děti do 15 let mají vstup povolen pouze do 14.00 h)
 • zapůjčení županů
 • parkování (v areálu hotelu)

Sólo jogínky ubytujeme ve dvoulůžkových pokojích (max ve velkém pokoji pro 3, pokud by nám vyšel lichý počet).

Doplatek za jednolůžkový pokoj je 1550 Kč. Napište nám to prosím do poznámky při rezervaci. 


Představte si klidný víkend daleko od předvánočního chaosu, kde jediným vaším úkolem je uvolnit se a naladit se na blížící se svátky s klidem v srdci a úsměvem na tváři. Předvánoční jógový pobyt v Mikulově je vaše jedinečná šance uniknout z reality plné pečení cukroví a shánění dárků do místa, kde panuje mír, pohoda a prostor pro seberozvoj.

Až se vrátíte domů po tomto víkendu, budete se cítit  nejen fyzicky silnější a pružnější, ale také mentálně připraveni na vše, co vám vánoční období přinese. Tento pobyt v Mikulově je vaší zastávkou k dokonalým zenovým Vánocům :)

Pobyt je vhodný i pro jógové začátečníky. Obsah bude upraven dle složení skupiny, takže žádný strach, že byste to nezvládly.

 • Unikněte předvánočnímu stresu - Dopřejte si pauzu od všech povinností a vychutnejte si klidný čas jen pro sebe.
 • Odborné vedení - S Luckou Chocholovou získáte přístup k jedinečným metodám a technikám, které vám pomohou jak fyzicky, tak mentálně.
 • Objevte své tělesné možnosti - Naučte se nové pozice a zlepšete svoji fyzickou kondici a flexibilitu díky profesionálnímu vedení.
 • Příprava na klidné Vánoce - Vraťte se domů s pocitem vnitřního míru a radosti, připraveni sdílet tento klid i s vašimi blízkými.
 • Krásné prostředí - Mikulov poskytne idylické prostředí pro vaši jógovou praxi a pomůže vám plně se propojit s přírodou a sami sebou.

"Předvánoční jógový pobyt v Mikulově" není jen o józe. Je to cesta k nalezení vnitřního klidu a radosti přímo v srdci předvánočního období. Přidejte se k nám na tento nezapomenutelný víkend, obnovte svou energii a vstupte do vánočního období s pocitem osvěžení a klidu.

PŘEDBĚZNÝ HARMONOGRAM

PÁTEK:

18:00 - 19:15 - "otevírací jóga"

SOBOTA:

8:00 - 9:00 - ranní jóga (dynamičtější praxe na probuzení).

9:15 - snídaně

11:00 - 12:00 -workshop

17:00 - 18:30 - pranayama a meditace 

NEDĚLE:

8:00 - 9:00 - ranní jóga

9:15 - snídaně

10:00 - vyklízení pokojů, závěrečný pokec, kafíčko...

MÁTE K POBYTU DOTAZ?

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.


Pojeďme si společně užít jógu a zároveň dokonalý komfort uprostřed kouzelné atmosféry vzácných památek moravského Mikulova. Odpočneme si s výhledem na Svatý kopeček a uděláme si procházku do historického srdce města. Nebude chybět ani Wellness na ploše 700 m2.


Adresa:

Hotel Galant

Mlýnská 739, 692 01 Mikulov

Tel.: 519 323 353