JÓGA PRO TĚHOTNÉ

Pokud nemáš moc času a/nebo energie dojíždět na prezenční lekce gravid jógy do studia, můžeš teď jógovat s Luckou Chocholovou online z pohodlí domova.

Lucka je nejen zkušená lektorka hormonální a gravid jógy, navíc si momentálně užívá své druhé těhotenství a je moc ráda, že může tuto radost a hlavně zkušenosti z jógové praxe v tomto požehnaném období sdílet i s dalšími nastávajícími maminkami. Ve stejný čas na různých místech ;-)  

Cílem těchto lekcí je:

  • jógovat bezpečně s ohledem na svůj stav
  • dozvíte se, kterým pozicím se v požehnaném stavu vyhnout a které naopak zařadit
  • ulevit svému tělu a zbavit se případných bolestí a napětí, která těhotenství obnáší
  • navození relaxace a propojení s miminkem
  • příprava svého těla i psychiky na porod a co nejvíce podpořit jeho pohodový průběh
  • lekce nejsou dlouhé (30 minut), takže Tě časově nezatíží a neuberou Ti energii, pokud býváš unavená

Ať už čekáš své první miminko nebo už děti máš, tahle praxe Tě zcela jistě obohatí a zpříjemní Ti těhotenství a usnadní porod.

Čeká vás:

  • 12 lekcí jógy (4 pro každý trimestr) - lekce budou vysílány v neděli živě od července od konce října - viz rozvrh
  • bonusové lekce jako jsou meditace a lekce na záda ( v rámci členství)

Ať nekupuješ zajíce v pytli, přihlas se ZDARMA na lekci jógy pro těhotné v rozvrhu, ať poznáš lektorku a ověříš si, zda Ti vyhovuje její styl.

Můžeš se stavit buď živě nebo ze záznamu (3 dny po lekci).

JAK TO FUNGUJE?

ONLINE LEKCE V ROZVRHU:

V neděli od 17:00 do 17:30 vysílá Lucka živě lekci jógy pro těhotné přes aplikaci Zoom a ke každé lekci je záznam na 3 dny (můžeme Ti ho na požádání i prodloužit). 

Pokud máš dotazy, stav se buď živě a promluv s lektorkou přímo (před nebo po lekci) a nebo napiš mejl a ozveme se Ti zpátky.

když se zaregistruješ v našem rezervačním systému, získáš 1. rezervaci online lekce ZDARMA , takže rozhodně nekupuješ zajíce v pytli. Navíc získáš přístup i k dalším lekcím zdarma v sekci Videa (včetně těhotenských), takže už před rezervací budeš vědět, na co a na koho se můžeš těšit. Nebo si jednu pusť rovnou tady.

LEKCE JSOU ULOŽENY JAKO ČLENSTVÍ (NA 1 ROK)

Chceš mít lekce přístupné na delší dobu a vracet se k nim podle potřeby? Není problém, v rámci členství Jógy pro těhotné se ukládají odvysílané lekce gravid jógy (i něco navíc) a zůstanou Ti přístupné po dobu jednoho roku.

Jinými slovy, každá odvysílaná lekce bude exkluzivně uložena v rámci tohoto členství a po dobu jednoho roku budeš mít veškerý obsah (i ten bonusový) neomezeně k dispozici, zatímco v rámci rozvrhu máš lekci jen na 3 dny.

Lekce v rámci členství jsou nahrané v lepším rozlišení.

BONUS PRO TEBE PRÁVĚ TEĎ!

Zaregistruj se a vytvoř si účet. Jako dárek získáš svou 1. online lekci zcela ZDARMA! Pokud lekci nestihneš živě nevadí, po dobu 3 dnů si ji můžeš přehrát zpětně!

A jako další bonus získáš 10% slevu na online lekce a permanentky!