JIŽNÍ MORAVA

HOTEL GALANT - MIKULOV

Termín: 1.-3.11.2024

Hledáte opravdu výjimečné místo pro jógový víkend, na který můžete vyrazit samy, s kamarádkou nebo dokonce s partnerem?

 Záloha 2000 Kč | Doplatek: 1990 Kč

Cena zahrnuje:

  • ubytování na 2 noci (samostatný pokoj je za příplatek 1550 Kč - napiš to do poznámky při rezervaci)
  • stravování - snídaně
  • 5 lekcí jógy (lektorka Eva Scohy) - viz harmonogram
  • jednorázový vstup do wellness centra na 2 hodiny každý pobytový den - bazén, whirlpooly, finská sauna, parní sauna (děti do 15 let mají vstup povolen pouze do 14.00 h)
  • zapůjčení županů
  • parkování (v areálu hotelu)

Pobyt je vhodný i pro jógové začátečníky. Obsah bude upraven dle složení skupiny. 

Sólo jogínky jsou vítány (jezdí jich hodně). Dáme Tě na pokoj s další sólo jogínkou. Případně si  objednej samostatný pokoj. Muži si musí objednat samostatný pokoj (sólo jogínů máme málo).

Čekají vás různé styly jógy, abyste se nejen protáhli a posílili, ale i mentálně uvolnili.

Kromě cvičení se budeme věnovat i očistným technikám a nebude chybět ani meditace. Taky budeme mít čas na odpočinek a povídání, abychom vše uvedly do kontextu a uložily nově nabitou inspiraci poznání do našeho vědomí (ať pro nás může pracovat i po skončení tohoto víkendu). 

A samozřejmě nebude chybět ani wellness, procházka po Mikulově a vínečko :-) Prostě pohodový víkend pryč od všeho shonu, na kterém si odpočineme a nabijeme baterky.

Reference

Evička jakožto velký profesionál si pro nás vše skvěle nachystala, připravila nám nádherné překvapení při meditaci, kdy jsme měly živou hudbu, kdy nám paní hrála na harfu 💗Lucka si pro nás nachystala dynamickou praxi, při které jsme se krásně protáhly a uvolnily, zkrátka vše perfektní, od snídaně, po jógu i pobyt.Vřele budu doporučovat a těším se doufám brzo na další pobyt ☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️

Alex Kučerová

Děkuji za báječný relaxační jógový víkend v Mikulově. Vedení lekcí bylo profesionální, vždy jste přesně popisovaly do detailu, jak správně do pozice, že bylo téměř nemožné to udělat špatně 🙂 a když přece jen, vždy jste nás opravily. Užila jsem si klidný a příjemný hlas jak Evičky, tak Janičky . Meditace byly skvělé a uvolňující . Doufám, že se mi poštěstí opět se zúčastnit jakéhokoliv vašeho víkendu.

Aneta Ulčová

Chci touto cestou poděkovat za příjemný víkend s jógou na jihu a doporučit všem ženám, které váhají zda zkusit a vyrazit! Byla jsem s jóguj-online už podruhé a krom příjemného protažení a rozšíření obzorů - tentokrát z face jógy tu můžete navázat nová přátelství, být chvíli jen sama se sebou a uniknout z reality všedních dní! Bez ohledu na to, zda začínáte nebo už máte jisté zkušenosti, přístup Evy a organizace je vhodná pro všechny příznivce jógy!

Lucie Marečková


PŘEDBĚŽNÝ HARMONOGRAM

PÁTEK:

17:30- 18:45 - "otevírací jóga"

19:30 - volný program, večeře, meditace, pokec

SOBOTA:

8:00 - 9:00 - ranní jóga (dynamičtější praxe na probuzení).

9:15 - snídaně

11:00 - 12:00 - zažeň jarní únavu

17:00 - 18:30 - pranayama a meditace

19:00 - večeře, pokec

NEDĚLE:

8:00 - 9:00 - ranní jóga

9:15 - snídaně

10:00 - vyklízení pokojů, závěrečný pokec, kafíčko...

MÁTE K POBYTU DOTAZ?

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.


Pojeďme si společně užít jógu a zároveň dokonalý komfort uprostřed kouzelné atmosféry vzácných památek moravského Mikulova. Odpočneme si s výhledem na Svatý kopeček a uděláme si procházku do historického srdce města. Nebude chybět ani Wellness na ploše 700 m2.


Adresa:

Hotel Galant

Mlýnská 739, 692 01 Mikulov

Tel.: 519 323 353