KYPR

Hotel VUNI PALLACE ***** 

Termín 27.9. – 4.10.2023

JÓGOVÝ PROGRAM V LUXUSNÍM HOTELU S ALL INCLUSIVE PŘÍMO U MOŘE S ODLETEM Z PRAHY 

Za panenskou přírodou a turismem nedotčenými destinacemi nemusíme nutně cestovat přes půl světa. Stačí se vypravit na poměrně nedaleký Severní Kypr - jednu z posledních evropských oblastí, která stále může nabídnout krásné pláže jen málo dotčené cestovním ruchem., čisté a sluncem prohřáté moře a krásné počasí i na konci září 

Mezi hlavní chlouby Severního Kypru však nepatří jen krásné pláže a panenská příroda. Jsou to také zajímavé antické památky, které sem začínají lákat návštěvníky z celého světa. K ostrovu se navíc váže i celá řada mýtických legend. Podle jedné z nich se na Kypru dokonce narodila bohyně lásky a krásy Afrodita. Pokud patříte mezi cestovatele – gurmány, potom si tady i vy přijdete na své a vynikající místní kuchyni, v níž se mísí vlivy Turecka i Středomoří, si určitě zamilujete.

CENA ZÁJEZDU:
21.680,- Kč … cena zájezdu za dospělou osobu při ubytování 2 osob na 2L pokoji
Úhrada ceny: záloha ve výši 7.000 Kč do 25. 2. 2023 + doplatek do 20. 7. 2023

Celková cena zájezdu zahrnuje:

  • ubytování na 7 nocí s ALL INCLUSIVE 
  • leteckou dopravu Praha – Larnaca - Praha, letištní poplatky, váhu odbaveného zavazadla 23 Kg + 10 kg palubní zavazadlo
  • služby delagáta
  • pojištění proti úpadku CK

V celkové ceně není zahrnuto:

  • cestovní pojištění, které je možno objednat u CK Fly
  • cvičební program

CENA CVIČEBNÍHO PROGRAMU:

3.490,- Kč … platba do 25. 3. 2023
- cena zahrnuje týdenní cvičební program v rozsahu 18 lekcí/osoba
- při účasti necvičící osoby jako doprovod cvičící osoby organizační poplatek + 500 Kč

Nabízíme pestrý cvičebně - relaxační program zahrnující širokou škálu lekcí jógy, body and mind i kondičních forem včetně relaxačních a meditačních technik či přednášek z oblasti jógy, ájurvédy a zdravého životního stylu. 


Cvičební program v rozsahu 2-3 lekcí denně probíhá ráno i večer ve venkovních prostorách - na hotelové terase, u bazénu, v zahradě i na pláži. 


Program střídá dynamické posilovací i klidné či terapeutické lekce s cílem propojit naše tělesno a duševno s energetickým základem a napojit se na proud vitální energie, která dřímá v každém z nás.

POKUD MÁTE K POBYTU DOTAZ NEBO SE CHCETE ROVNOU PŘIHLÁSIT, VYPLŇTE FORMULÁŘ NÍŽE: