LETNÍ KNIHOVNA JÓGOVÝCH VIDEÍ 

Jóguj celé léto, kdy chceš a kde chceš za 720 Kč

+ permici zdarma v hodnotě 600 Kč (na živé online lekce)

K zakoupení jen do 30.6.!!!


Léto je tady! Máš chuť na jógu, ale nestíháš nebo někam vyrážíš? Ať už jsi úplný začátečník nebo chceš pro svoji praxi nastavit správný režim, máme pro tebe něco speciálního. Představujeme letní knihovnu jógových videí - tvoje osobní jógové studio kdykoliv a kdekoli ho budeš potřebovat!

10-DENNÍ GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ

Do 10 dnů po zakoupení vracíme peníze, pokud nejsi s knihovnou spokojen/á. 


Marta Radová

"Krátké i delší praxe, meditace, vše v jednom. Cvičím s Evičkou od května 2020 a je to super. Téměř denní bolesti zad jsou pryč a ještě jsem si vyčistila hlavu."

Představ si přístup k více než 500 lekcím různých délek a stylů, které jsou Ti k dispozici 24/7 a můžeš je sledovat odkudkoliv. Ať už jsi na dovolené, na zahradě, nebo na chalupě – své jógové praxi se můžeš pravidelně věnovat, kdykoliv se ti zachce. A to vše za zlomek ceny

Chybí ti různorodost? Máme pro tebe lekce od různých lektorek. Můžeš si vybrat, co ti nejvíce vyhovuje a experimentovat s různými styly.

A jako bonus, k letní knihovně videí dostaneš týdenní neomezenou permici na živé online lekce v hodnotě 600 Kč ZDARMA. Máš tak možnost si vyzkoušet všechny živě vysílané online lekce vypsané v rozvrhu. 

Nenech si ujít tuto skvělou příležitost! Využij slevu 40 % a získej naši letní knihovnu videí za pouhých 720 Kč na celé léto (do 30.9.2023) a týdenní permici zdarma na živě vysílané lekce jako bonus. Pojď s námi zažít léto plné jógy a pohody. Tak co na to říkáš? Začni své letní jógové dobrodružství ještě dnes! 


"Super online lekce, líbí se mi lekce power jógy, kdy kromě posilování myslí lektorka i na protažení, vše dobře vysvětluje. Navíc můžu předplatit knihovnu videí a rozvrhnout si cvičení po svém."

Helena Rydval

A navíc je to NAPROSTO SNADNÉ...

Stačí když se přes svůj telefon, tablet nebo počítač přihlásíš do naší knihovny a okamžitě můžeš začít dělat to, co tě baví a co pro sebe zrovna chceš dělat právě ty.

Videa jsou pro tebe přístupná do 30.9. Tento balíček začne běžet ode dne zakoupení. POZOR! Tento balíček lze zakoupit pouze do 30.6.

Záleží zcela na tobě, kdy budeš mít chuť a čas se protáhnout. Žádné reklamy, žádné "bla bla", jen jóga.


Eva Scohy, zakladatelka Jóguj online

2014: Power Yoga Akademie - Instruktor jógy, specializace power jóga, akreditace MŠMT.

2017: Nirvana Yoga Shala, Mysore, Indie - Učitel jógy, specializace ashtanga jóga, akreditace: Yoga Alliance 200h.

Jógu učím od roku 2014, ať je to ve studiu nebo na jógových pobytech u nás i v zahraničí a od roku 2020 i online.

Vždycky jsem lidem chtěla nabídnout obsah na míru, ve kterém by se každá jogínka a každý jogín našel.

Proto jsem vytvořila tuto knihovnu videí a věřím, že i Tobě toto virtuální studio napne plachtu správným směrem.


Nekupuješ zajíce v pytli? A chtěla by sis nebo chtěl by sis s našemi instruktorkami nejdřív zajógovat zdarma? Stačí jedno kliknutí.