LETNÍ KNIHOVNA VIDEÍ

Pokud v létě nestíháš lekce ve studiu nebo se víc věnuješ venkovním aktivitám, letní jógová knihovna je pro Tebe ideální!

Získej přístup do letní knihovny videí, ve které na tebe čeká už přes 300 lekcí různých délek a stylů. Tato sleva je platná na 3 měsíce od 1.7. do 30.9.2022.

Jóguj v létě a ještě ušetři. Využij letní slevy 30 % a získej tuto knihovnu za 270 Kč místo běžných 390 Kč na měsíc!

AKCE! 

Ke knihovně jóga videí teď získáš týdenní neomezenou permici na živé online lekce v hodnotě 600 Kč ZDARMA. 

To znamená, že po dobu jednoho týdne si můžeš ZDARMA vyzkoušet všechny živé lekce vypsané v rozvrhu (se záznamem na 3 dny).

NEMÁŠ ČAS, NEMÁŠ PROBLÉM

Chceš začít cvičit, ale Tvůj čas Ti nedovolí dojíždět na pravidelné lekce a Ty jsi kvůli tomu stále na bodu mrazu? Moc dobře si uvědomuješ, že pravidelným cvičením se dostaneš do fyzické i psychické pohody. 

Tvoje práce a mnohdy ani domácí povinnosti Ti prostě nedovolí pravidelné cvičení, protože si moc dobře uvědomuješ, že dojíždění do studií zabere více času než by sis mohla dovolit.

A právě kvůli těmto důvodům jsi stále nezačala. A díky tomu můžeš být na své okolí protivná a podrážděná, protože nemůžeš dělat to, co Tě baví a co bys chtěla pro sebe dělat.

Proto jsem pro Tebe připravila online místnost, ve které je pro Tebe připraveno skoro 400 lekcí online jógy. Místnost, která se nazývá Knihovna videií. 

A stejně tak, jak fungují knihovny, tak přesně stejný způsobem funguje i ta naše. Ovšem s tím rozdílem, že do naší knihovny se stačí přihlásit z počítače, telefonu či tabletu. Nikam nemusíš chodit!

S knihovnou videí nemusíš řešit, zda stihneš lekci ve studiu, zda se stihneš převléknout než lekce začne, a zda vůbec vyrazíš, když jsi viděla tu dopravní špičku. Všechny nevýhody prezenčních lekcí ve studiích se eliminují!

  • Nemusíš nikam dojíždět - ušetřený čas věnuj sobě, rodině nebo čemukoliv jinému

  • Už žádné mačkání ve studiu s ostatními - lekci si užiješ v naprostém klidu u sebe doma. Nemusíš se bát, že do někoho bouchneš nebo že se budete mačkat na malém prostoru. Nejdej bůh, že Ti na recepci řeknou, že je plno

  • Ať už máš třísměnnou pracovní dobu nebo nestálou pracovní dobu, cvičit můžeš i tak pravidelně.

Videa jsou pro Tebe zpřístupněná po dobu Tvého členství. Ať už doma nebo na služební cestě, klidně i v práci, můžeš cvičit jógu. Záleží zcela na Tobě, kdy budeš mít chuť a čas se protáhnout. Žádné reklamy, žádné "bla bla", jen jóga. Pustíš, cvičíš.


NEJEN, ŽE UŠETŘÍŠ ČAS, ALE UŠETŘÍŠ I PENÍZE! To co bys dala za pár lekcí ve studiu, dáš za 300+ lekcí z knihovny. Navíc se tahle knihovna každý měsíc rozrůstá, ale cena zůstává STÁLE STEJNÁ!

Pro přístup do knihovny nemusíš stahovat žádnou aplikaci, videa si pouštíš přímo na stránce. Díky filtrům si snadno vybereš lekci podle nálady a potřeby. Své oblíbené lekce si můžeš ukládat do vlastních playlistů.

BONUS PRO TEBE PRÁVĚ TEĎ!

Zaregistruj se a vytvoř si účet. Jako dárek získáš svou 1. online lekci zcela ZDARMA! Pokud lekci nestihneš živě nevadí, po dobu 3 dnů si ji můžeš přehrát zpětně!

V této členské sekci najdeš desítky záznamů plnohodnotných lekcí na 60 minut vysílaných živě přes ZOOM. Jsou tam i kratší lekce, ať můžeš jógovat, i když nemáš moc času.

Můžeš se těšit na lekce jako je jógová posilka, power jóga, ale i jemné lekce jako je ranní jóga, jóga na záda nebo jin jóga nebo jógové espresso. Lekce jsou v délce od 10 do 60 minut.

Záznamy živých přenosů pro daný měsíc se do knihovny propíší až v následujícím měsíci, takže neslouží jako prodloužený záznam pro účastníky živých přenosů.