NOVOROČNÍ SPALOVAČKA

Chceš do nového roku vykročit jak se patří a hodilo by se Ti, aby Ti s tím někdo pomohl? Tak se přidej do novoroční spalovačky!

A co že se bude spalovat? Nejen tuky, ale i toxiny a zkrátka vše, co nás zatěžuje a brání nám být lepší verzí sebe sama.

A protože je zima, určitě je na místě se trochu rozhýbat, prohřát a posílit. Nejen, že to bude skvělé pro Tvou postavu, ale Tvá mysl bude i navzdory mrazům zalitá sluncem!

Aby se to tentokrát povedlo, nenecháme Tě v tom samotnou, aby sis nahodile hledala nějaká videa a zkoušela podle nich cvičit.

Máme pro Tebe s holkama z Jóguj online připravený nadupaný jógovací plán, podle kterého můžeš cvičit a monitorovat svůj progres. 


"Online lekce jsou bezva, děkuji za ně a ostatním doporučuji." Kateřina

30-DENNÍ GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ

Do 30 dnů od zakoupení vracíme peníze, pokud nejsi s kurzem spokojená.

K čemu mi kurz bude?

V tomto kurzu jsme s tím nemazaly a z velké většiny jsme ho naplnily dynamickými lekcemi zaměřenými na posilování problémových partií a na detox. 

 

Po dokončení tohoto kurzu budeš mít rozhodně pružnější a štíhlejší tělo. Přestože to není žádný kruhový trénink (nic proti němu), Tvá fyzička na tom bude o dost líp než na začátku a HLAVNĚ ze sebe budeš mít SKVĚLÝ POCIT. 

Mimo to budeš mít luxusně našlápnuto na pravidelný pohyb, takže Tvé novoroční předsevzetí nezmizí jak pára nad hrncem.

"Najlepšia online joga. Evička má veľmi príjemné a profesionálne vedenie lekcií. Ďakujem." Anina


Kurz má 35 lekcí různých délek (15-60 minut). Takže si z něj můžeš udělat 7-týdenní program se cvičením 5 krát týdně


Lekce si pro Tebe připravily jógínky Eva Scohy, Lucie Chocholová, Renáta Vélová, Jana Nožičková a Kateřina Bělovská:

  • 7 lekcí na 60 minut: 4 jógové posilky a 3 power jógy (vše s Evou)
  • 7 lekcí na 45 minut: 3 core power jógy s Renkou, 3 power jógy s Luckou a 1 power jóga s Evou
  • 7 lekcí na 30 minut: 3 core jógy s Katkou a 3 vinyása jógy s Jančou
  • 7 lekcí na 15 minut: 5 jógových espress s Evou a 2 espressa s Luckou
  • 7 regeneračních lekcí různých délek - Eva má pro Tebe lekce jin jógy a jógy na záda, Renka Tě provede fasciální jógou

Cvičit můžeš jak často a jaké lekce chceš.

Pokud se však rozhodneš pro 7 týdenní plán (což vřele doporučujeme), nastavily jsme lekce tak, abys cvičila 5 krát týdně. Začneš lekcí na 60 minut, daší den lekcí na 45 minut, pak na 30 a nakonec na 15 minut. Regenerační lekci si dáš buď 3. nebo 5.den, podle toho, jak se budeš cítit (a ještě tam máš 2 navíc). Celý proces zopakuješ 5 krát ;-)

"Lekce s Evou jsou super. Já jsem konečně pro sebe našla cvičení, které mě moc baví, je mi po něm úžasně a hlavně Eva má velký dar přenášet pozitivní náladu. Moc jí za to všechno děkuju. Namasté." Petra Bradová


Pozor! Tento kurz není vhodný, pokud máš nemocná záda či zápěstí. Nebude vhodný ani jako cvičení po porodu a/nebo při diastáze. Pokud si nejsi jistá, zda je pro Tebe kurz vhodný, raději nám nejdříve napiš (viz formulář níže).


O Evě: 

Jógu učím od roku 2014, potom co jsem obdržela akreditaci MŠMT na Power Yogu u nás. V roce 2017 jsem získala mezinárodní akreditaci Yoga Alliance na Ashtanga Yogu přímo v Indii. Jógu učím skoro 10 let, ať je to ve studiu nebo na jógových pobytech u nás i v zahraničí a od roku 2020 i online. Založila jsem Jóguj online a k dnešnímu dni jsem natočila přes 500 lekcí. Vždycky jsem pro lidi chtěla vytvořit obsah na míru, ve kterém by se každá jogínka a každý jogín našel. Proto jsem vytvořila různé kurzy a věřím, že i Tobě tento kurz napne plachtu správným směrem.

Ať nekupuješ zajíce v pytli, zaregistruj se v našem rezervačním systému, tím se ti zpřístupní videa ZDARMA, ať poznáš lektorky a ověříš si, zda Ti vyhovuje jejich styl. 

Zároveň se Ti připíše rezervace zdarma na lekci v rozvrhu!

JAK TO FUNGUJE?

LEKCE JSOU ULOŽENY JAKO ČLENSTVÍ (NA 1 ROK)

Ke kurzu máš přístup po dobu jednoho roku (s možností prodloužení), takže si můžeš lekce opakovat, až se stanou Tvou součástí a také dobrým pomocníkem k pevnému zdraví.

Jinými slovy, každá lekce je exkluzivně uložena v rámci tohoto členství a po dobu jednoho roku budeš mít veškerý obsah neomezeně k dispozici.

"Spokojenost. Online lekce jsou parádní!" Brigita


Máš ke kurzu dotaz? Nech nám zprávu a ozveme se.