KNIHOVNA VIDEÍ NA ROK

Nestresuj se tím, že nestíháš a že jsi v časové tísni. Nebuď závislá jen na lekci v rozvrhu a užij si ji opravdu kdykoliv chceš!

"Online lekce jsou bezva, děkuji za ně a ostatním doporučuji." 

Kateřina

"Spokojenost. Online lekce jsou parádní!"


Brigita

"Úžasné online lekce s Evičkou, doporučuji. :)" 

Monika


Z vlastní zkušenosti dobře víme, že když si zrušíme měsíční členství, tak si ho včas neobnovíme a pak nám trvá, než se zase k pravidelnému cvičení vrátíme, protože pořád čekáme, "až na to budeme mít čas" ;-) 

S ročním členstvím si můžeš lekci zapnout kdykoli a hned cvičit. Nemusíš pracně hledat na YouTube a prokousávat se reklamami a úvodním povídáním, což Ti sebere minuty Tvého cenného času. 

S knihovnou videí si vyfiltruješ styl lekce, její délku, vybereš si s kým chceš cvičit a do pár vteřin začínáš!BONUS! Ke knihovně jóga videí na rok teď získáš ZDARMA 3 lekce vysílané živě online dle Tvé volby (se záznamem na 3 dny).

NEMÁŠ ČAS, NEMÁŠ PROBLÉM

Chceš začít cvičit, ale Tvůj čas Ti nedovolí dojíždět na pravidelné lekce a Ty jsi kvůli tomu stále na bodu mrazu? Moc dobře si uvědomuješ, že pravidelným cvičením se dostaneš do fyzické i psychické pohody. 

Tvoje práce a mnohdy ani domácí povinnosti Ti prostě nedovolí pravidelné cvičení, protože si moc dobře uvědomuješ, že dojíždění do studií zabere více času než by sis mohla dovolit.

A právě kvůli těmto důvodům jsi stále nezačala. A díky tomu můžeš být na své okolí protivná a podrážděná, protože nemůžeš dělat to, co Tě baví a co bys chtěla pro sebe dělat.

Proto jsem pro Tebe připravila online místnost, ve které na Tebe čeká okolo 500 lekcí online jógy od 5 instruktorek. Místnost, která se nazývá Knihovna videií. 

A stejně tak, jak fungují knihovny, tak přesně stejný způsobem funguje i ta naše. Ovšem s tím rozdílem, že do naší knihovny se stačí přihlásit z počítače, telefonu či tabletu. Nikam nemusíš chodit!

S knihovnou videí nemusíš řešit, zda stihneš lekci ve studiu, zda se stihneš převléknout než lekce začne, a zda vůbec vyrazíš, když jsi viděla tu dopravní špičku. Všechny nevýhody prezenčních lekcí ve studiích se eliminují!

  • Nemusíš nikam dojíždět - ušetřený čas věnuj sobě, rodině nebo čemukoliv jinému

  • Už žádné mačkání ve studiu s ostatními - lekci si užiješ v naprostém klidu u sebe doma. Nemusíš se bát, že do někoho bouchneš nebo že se budete mačkat na malém prostoru. Nejdej bůh, že Ti na recepci řeknou, že je plno

  • Ať už máš třísměnnou pracovní dobu nebo nestálou pracovní dobu, cvičit můžeš i tak pravidelně.

Videa jsou pro Tebe zpřístupněná po dobu Tvého členství. Ať už doma nebo na služební cestě, klidně i v práci, můžeš cvičit jógu. Záleží zcela na Tobě, kdy budeš mít chuť a čas se protáhnout. Žádné reklamy, žádné "bla bla", jen jóga. Pustíš, cvičíš.


"Dobrým hodnocením muže již více než šestiměsíční využívání jógového praktikování. Jsem vždy velmi spokojen se sestavením lekcí. Mají logiku a návaznost a vždy přesně víte, co a proč děláte díky výkladu. Nadšeně pokračuji."

Pavel

"Milá lektorka, příjemné protažení, skvělé instrukce a hezky sestavené lekce. Doporučuji. :)"

Nela

"Najlepšia online joga. Evička má veľmi príjemné a profesionálne vedenie lekcií. Ďakujem." 

Anina

NEJEN, ŽE UŠETŘÍŠ ČAS, ALE UŠETŘÍŠ I PENÍZE! To co bys dala za jednu permici ve studiu na měsíc, dáš jógu na celý rok z knihovny. Navíc se tahle knihovna každý měsíc rozrůstá, ale cena zůstává STÁLE STEJNÁ!

Pro přístup do knihovny nemusíš stahovat žádnou aplikaci, videa si pouštíš přímo na stránce. Díky filtrům si snadno vybereš lekci podle nálady a potřeby. 

Krom toho si můžeš užít i bonusové lekce, které najdeš pouze tady. Většina videí je s Evou, ale najdeš tu i jógovačku a dalšími lektorkami.

BONUS PRO TEBE PRÁVĚ TEĎ!

Zaregistruj se a vytvoř si účet. Jako dárek získáš svou 1. online lekci zcela ZDARMA! Pokud lekci nestihneš živě nevadí, po dobu 3 dnů si ji můžeš přehrát zpětně!

A jako další bonus získáš 10% slevu na online lekce a permanentky!

V této členské sekci najdeš desítky záznamů plnohodnotných lekcí na 60 minut vysílaných živě přes ZOOM. Jsou tam i kratší lekce, ať můžeš jógovat, i když nemáš moc času.

Můžeš se těšit na lekce jako je jógová posilka, power jóga, ale i jemné lekce jako je ranní jóga, jóga na záda nebo jin jóga či core jóga. Nechybí ani lekce na dýchání a meditace. Lekce jsou v délce od 10 do 60 minut.

Záznamy živých přenosů pro daný měsíc se do knihovny propíší až v následujícím měsíci, takže neslouží jako prodloužený záznam pro účastníky živých přenosů.