KNIHOVNA VIDEÍ 

Jóguj rok, kdy chceš, kde chceš... a koliokrát chceš za 2340 Kč (místo 4680 Kč)

Sleva 50 % je časově omezena.


Ať už jsi úplný začátečník nebo chceš pro svoji praxi nastavit správný režim, vytvoř si přímo doma jógové studio na míru. Na výběr máš z více než 700 lekcí různých stylů, délek a úrovní od 5 instruktorek. A nová videa každý měsíc přibývají.

"Nestíháte živáky stejně jako já? Berte knihovnu lekcí! Studnice parádních praxí, které si můžete pustit kdykoli se vám zlíbí. A navíc lekce s Evičkou si díky pestrosti můžete dávat i víckrát dokola. Díky, díky, díky za tuto příležitost."

Chceš začít cvičit, ale Tvůj čas ti nedovolí dojíždět na pravidelné lekce a Ty jsi kvůli tomu stále na bodu mrazu?

Chceš si po celém vyčerpávajícím dni zklidnit mysl, uvolnit své tělo a zažít pocit pohody a uvolnění?

Nebo jenom ráno rozproudit krev v těle, posílit svaly a započít tak svůj den s novým elánem?

Přesně kvůli tomu jsem pro Tebe vytvořila tuto online místnost.

"Evička je moc příjemná instruktorka, ideální i pro začátečníky jako jsem já. Děkuji za tuto možnost zacvičit si kdykoliv v pohodlí domova."


Nechceš kupovat zajíce v pytli? A chtěla by sis nebo chtěl by sis s našimi instruktorkami nejdřív zajógovat zdarma? Stačí jedno kliknutí.

nemusíš ztrácet Svůj čas neustálým hledáním videií na Youtubu nebo hnaním se na lekce ve studiu, mnohdy i přes dopravní špičku.

Prostě si ušetři svůj drahocenný čas tím, že nebudeš muset hledat na youtubu pořád to "správné" video, nebo že nebudeš muset neustále dojíždět na lekce. A věnuj ho radši sobě, rodině nebo čemukoliv jinému.

"Super online lekce, líbí se mi lekce power jógy, kdy kromě posilování myslí lektorka i na protažení, vše dobře vysvětluje. Navíc můžu předplatit knihovnu videí a rozvrhnout si cvičení po svém."

A navíc je to NAPROSTO SNADNÉ...

Stačí když se přes svůj telefon, tablet nebo počítač přihlásíš do naší knihovny a okamžitě můžeš začít dělat to, co tě baví a co pro sebe zrovna chceš dělat právě Ty.

Videa jsou pro Tebe zpřístupněná po dobu Tvého členství. Takže ať už jsi doma, na služební cestě nebo klidně i v práci, můžeš cvičit jógu. Záleží zcela na Tobě, kdy budeš mít chuť a čas se protáhnout. Žádné reklamy, žádné "bla bla", jen jóga.

Využij dlouholetou zkušenost našeho jógového týmu a pojď do toho s námi.

Marta Radová

"Krátké i delší praxe, meditace, vše v jednom. Cvičím s Evičkou od května 2020 a je to super. Téměř denní bolesti zad jsou pryč a ještě jsem si vyčistila hlavu."

Eva Scohy, zakladatelka Jóguj online

2014: Power Yoga Akademie - Instruktor jógy, specializace power jóga, akreditace MŠMT.

2017: Nirvana Yoga Shala, Mysore, Indie - Učitel jógy, specializace ashtanga jóga, akreditace: Yoga Alliance 200h.

Jógu učím od roku 2014, ať je to ve studiu nebo na jógových pobytech u nás i v zahraničí a od roku 2020 i online.

Vždycky jsem lidem chtěla nabídnout obsah na míru, ve kterém by se každá jogínka a každý jogín našel.

Proto jsem vytvořila tuto knihovnu videí a věřím, že i Tobě toto virtuální studio napne plachtu správným směrem.