KNIHOVNA VIDEÍ A PERMANENTKA

Chceš se často hýbat a mít lekce za výhodnou cenu? 

A co takhle bonus ve formě knihovny videí? 

Pokud Tě to zajímá, máme pro Tebe skvělou zprávu. Tento balíček to všechno má!

VŠE V JEDNOM

Chceš si užívat zvýhodněné ceny na živé přenosy (a samozřejmě záznamy) a zároveň neomezeného přístupu do knihovny videí? Jsi na správném místě! Tyto dva produkty jsme pro Tebe spojili do jednoho balíčku:

NEOMEZENÁ PERMANENTKA

Máš neomezený přístup na všechny lekce, co jsou v rozvrhu. Samozřejmě i se záznamem. Průměrně jich v daném měsíci odvysíláme 15-20. 

KNIHOVNA VIDEÍ

Neustále rostoucí knihovna videí, kde se ukládají minulé živé přenosy lekcí jógy (různé styly) a bonusové lekce. Přidáváme i lekce různých délek, ať máš výběr.
  • Jóguješ živě nebo ze záznamu. Na lekce se registruješ v rozvrhu. Ke každé lekci, na kterou se zaregistruješ budeš mít i záznam, který bude platný 3 dny. Vše na jednom místě.
  • Na lekce z rozvrhu mají exkluzivitu jen Ti, co vlastní permanentku a tento balíček (nebo mají jednotlivé vstupy). Do knihovny videí se totiž propíší až následující měsíc. 
  • A pokud máš nějakou oblíbenou lekci, kterou si budeš chtít zopakovat víckrát, není problém, najdeš ji v knihovně videí, ze které si můžeš lekce pustit kdykoli a kdekoli.