CORE HUBNOUCÍ SUPERJÓGA

Chceš posílit svůj střed, vytvarovat postavu a nepadnout u toho vyčerpáním? Pak jsi ten pravý kandidát na superjógu!

Možná máš zdravotní problémy a nezvládneš náročný kardio tréning, možná hledáš doplněk k dalším sportům nebo chceš víc, než jen pohyb. 

Ať už je to cokoli, core superjóga využívá nejen jógových pozic, ale také dechových a čistících technik, které krásně posílí střed těla, uvolní záda a celkově zlepší náladu.

Tělo posílíš, promasíruješ, detoxikuješ a v neposlední řadě zlepšíš trávení. To vše jsou pomocníci k lepšímu tělu, ale i spokojenějšímu duchu. 

Budeš nejen dobře vypadat, ale budeš se i skvěle cítit. A to je asi to nejdůležitější k udržení zdravého a štíhlého těla.


30-DENNÍ GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ

Do 30 dnů od zakoupení vracíme peníze, pokud nejsi s kurzem spokojená.

K čemu mi kurz bude?

Tento kurz není jenom o cvičení a posilování. Má mnohem větší přesah, protože využívá i jógových nástrojů jako jsou dech, detox a propojení se svým tělem.


Po skončení tohoto kurzu budeš mít nejen pevné a pročištěné tělo, ale také spoustu nástrojů, které můžeš zařadit do své jógové praxe, ať jsi spokojená a fit! 

Kurz nebyl vytvořen jako jóga po porodu. Neupozorňujeme na pozice nebo pohyby, které nejsou vhodné při diastáze a dalších poporodních následcích. Pokud si nejsi jistá, zkus spíše kurz ```Zpátky do formy (i po porodu).


Čeká Tě 21 lekcí. 10 "kurzových" lekcí (každá má 45 minut) a 11 bonusových lekcí


Kurzové lekce budou rozděleny do 5 okruhů:

1) Posílení středu těla (core) - ukážeme si pozice, které posílí nejen střed těla. Dost možná to budeš ještě další dny trochu cítit.

2) Dynamická švihová lekce (kryje). Jedná se o dynamickou masáž, která probíhá skrze dynamické střídání dvou poloh s fází dechu.

3) Detox superjóga - v této lekci se zaměříme na játra a lymfatický systém. Když se zbavíme toxinů v těle, celkově si odlehčíme a získáme vitalitu.

4) Podpora trávení - bez dobré peristaltiky se žádné zeštíhlení neobejde. Ukážeme si super dechové techniky (kapalabhatí, naulí, udijana bandha...). Vše doladíme v rotacích.

5) Získání síly - vše spojíme ve spalovací power dynamické sekvenci. Svaly máme pevné, tělo detoxikované, dech hluboký a dlouhý, takže se můžeme pustit do pořádné posilující flow.

Druhý cyklus bude mít stejná témata, jen se v nich posuneme o kousek dál a ukážeme si nové techniky a pozice, které budou plynule navazovat na ty předešlé.

Celý kurz učí Lucka, Eva si pro vás připravila některé bonusové lekce. Po skončení tohoto kurzu budeš mít nejen pevné a pročištěné tělo, ale také spoustu nástrojů, které můžeš zařadit do své jógové praxe, aby ses udržela spokojená a fit!

Ať nekupuješ zajíce v pytli, zaregistruj se v našem rezervačním systému, tím se ti zpřístupní videa ZDARMA, ať poznáš lektorku a ověříš si, zda Ti vyhovuje její styl. 

JAK TO FUNGUJE?

LEKCE JSOU ULOŽENY JAKO ČLENSTVÍ (NA 1 ROK)

Ke kurzu máte přístup po dobu jednoho roku (s možností prodloužení), takže si můžete lekce opakovat, až se stanou vaší součástí a také dobrým pomocníkem k pevnému zdraví.

Jinými slovy, každá lekce je exkluzivně uložena v rámci tohoto členství a po dobu jednoho roku budeš mít veškerý obsah (i ten bonusový) neomezeně k dispozici, zatímco v rámci rozvrhu máš lekci jen na 3 dny.

Lekce v rámci členství jsou nahrané v lepším rozlišení.


Máš ke kurzu dotaz? Nech nám zprávu a ozveme se.